ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATIN

Softekol.com olarak kurulduğumuz ilk günden beri yazılım sektöründe kaliteli hizmet,uygun fiyat ve müşteri odaklı çalışmalarına devam eden ve Türkiye’de yazılım satışı endüstrisine önemli katkıları bulunan bir yazılım şirketiyiz.Softekol.com  sitemizde güvenli ödeme,anında çevrimiçi satın alma işlemleri ve orjinal lisans anahtarları ile bireysel/kurumsal müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Softekol, müşterinin ihtiyaçlarına karşı pozisyon alma refleksi ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla, Türkiye’nin dört bir yanına hizmeti ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürme amacındadır.

DOONANIM HAKKINDA

İlk günden beri sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bilgimizi genişletiyoruz.

İhtiyacınız ne olursa olsun 7/24 sizlere hizmet vermekten çok mutluyuz.

Yazılımımız, ürününüzü güvenli bir şekilde kurmanıza ve etkinleştirmenize yardımcı olmak için BT alanındaki uzmanlarımızın geniş bilgi birikimiyle desteklenmektedir.

Lisans anahtarları otomatik ve anında teslim edilir.

Otomatik gönderim sistemimiz sayesinde, hem duyarlı hem de verimli olmanın yanı sıra lisans anahtarınızı anında alırsınız ve zamanınıza ve taahhütlerimize saygı duyduğumuzdan dolayı, lisans anahtarınızı ve yazılımınız için indirme bağlantılarını anında (maksimum 5 dakika içinde) alırsınız. bu, yazılımı bilgisayarınıza kurmanız ve kullanmanız için basit ve hızlı bir yol sağlar.